Redakce

Redakční tým

Barbora Jahodová

Barbora Jahodová

šéfredaktorka

Bára je psycholožka a koučka a k tomu vede partu redaktorů z Pozitivních zpráv. Vystudovala žurnalistiku a psychologii, prošla si tištěnými i online médii a v poslední době se zaměřuje především na editorskou činnost. Zároveň spravuje sociální sítě, takže se s ní určitě setkáte na Facebooku a Twitteru Pozitivních zpráv.

Kristýna Motlová

Kristýna Motlová

editorka, redaktorka

Kristýnu bavilo psaní v různých podobách už od dětství, takže směr jejího studia nebyl žádným překvapením. Po absolvování bakaláře v oborech žurnalistika a český jazyk ji nelákal svět tradičních médií, a tak z psaní na čas zůstal jen koníček. Změna přišla až s Pozitivními zprávami, v nich našla v rámci oboru smysl a každodenní radost.

Zuzana Tomášková

Zuzana Tomášková

redaktorka

Zuzka vystudovala žurnalistiku, psychologii a ekonomii na Masarykově univerzitě. Pracovní zkušenosti sbírala v oblasti světa novin, vztahů s veřejností, nakladatelství a vzdělávání. Nyní se kromě psaní soustředí na otevírání potenciálu druhých, tak aby dosáhli svých osobních i profesních cílů. K tomu ráda popíjí kofeinové nápoje, i když ví, že je to nezdravé.

Anna Silná

Anna Silná

redaktorka

Anna vystudovala žurnalistiku a dějiny umění na Masarykově univerzitě, v současnosti dokončuje management v kultuře. Praxi získala v královéhradecké MF DNES a své obzory v oblasti marketingu a PR si rozšířila třeba na Letní žurnalistické škole Karla Havlíčka Borovského. Na kafe a knížky si vydělává psaním nejen pozitivních textů a taky koštováním vín.

Eva Ertlová

Eva Ertlová

redaktorka

Eva je mladá holka z Ostravy, která se zamilovala do psaní. Z poloviny studentka, ze čtvrtiny novinářka (a čerstvě i markeťačka) a ze zbytku milovnice všemožného jídla a kvalitního spánku. Posbírala zkušenosti všude, kde se dalo – v regionálním deníku, studentských novinách i marketingové agentuře. Na Pozitivních zprávách ji baví hlavně všudypřítomná radost.

Adéla Svobodová

Adéla Svobodová

redaktorka

Adéla je zvídavá markeťačka, která se na všem snaží najít světlejší stránku. Vystudovala sociologii a genderová studia, láska k tvorbě textů ji však doprovází již od dob, kdy se naučila psát. Nyní pracuje v marketingu a je nejnovější posilou týmu pozitivních zpráv.

Provozní tým

Michaela Gáliková

Michaela Gáliková

šéfující zakladatelka

Míša je usměvavá máma a manažerka, která věří, že se na svět dá dívat i jinak – zcela pozitivně.  Vystudovala žurnalistiku a marketing. Pracovala více než sedm let v médiích. Začínala jako rozhlasová moderátorka, pak sbírala zkušenosti v televizním zpravodajství České televize Brno a další čtyři roky jako reportérka hlavního zpravodajství TV Nova. Aktuálně je kreativní ředitelkou komunikační agentury Narrative Media a šéfující zakladatelkou informačně zpravodajského serveru pozitivni-zpravy.cz

Lukáš Lukeš

Lukáš Lukeš

projektový manažer, markeťák

Lukáš nikdy nezkazí žádnou srandu. Po studiu managementu a psychologie na NEWTON College se rozhodl věnovat marketingu a tvořit kreativní kampaně pro malé i velké klienty. V současnosti pracuje jako marketingový konzultant a kreativec na volné noze. Rád se podílí na smysluplných projektech s přesahem, což pro něj Pozitivní zprávy přesně splňují.

Kamil Gric (Pozitivní zprávy do firem)
Anička, Bára, Týna, Zuzka (redakce)
Míša Gáliková (zakladatelka projektu)
Ondřej Viktorin (technická a promo podpora)